EMCO TANEČNÍ SKUPINA ROKU tour 2014

7. ročník jedné z nejprestižnějších tanečních akcí v České republice je před námi.

Již 15. 3. 2014 startujeme skvělou profesionální taneční show !!! Ty nejlepší taneční teamy z České republiky , ale i ze Slovenska se utkají o titul EMCO TANEČNÍ SKUPINY ROKU 2014 !!! Celé turné nás bude provázet úžasný moderátor Evropy 2 – ONDRA VODNÝ, těšit se můžete jako vždy na nezapomenutelné zážitky, světelnou show a skvělé ceny od našich partnerů. Jako hlavní cenu jsme ve spolupráci s LETUŠKA.CZ pro vás připravili pro celý taneční team týdenní pobyt v NEW YORK CITY !!!

Samozřejmě, že pro všechny tanečníky máme připravené také ceny od našich dalších partnerů turné, například značkové oblečení od 2SKIN, sluchátka SENNHEISER, elektroniku , výtečné cereálie pro všechny účastníky turné od generálního partnera - značky EMCO, reklamní kampaň na EVROPĚ 2 a WORKSHOPOVÝ MARATÓN V RÁMCI HIP HOP MEETINGU !!! V současné době finalizujeme jednání se všemi sponzory, takže se určitě máte na co těšit .

A POZOR, URČITĚ SKVĚLÁ INFORMACE PRO VŠECHNY TANEČNÍKY, KTEŘÍ SI CHTĚJÍ VYZKOUŠET MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE A REPREZENTOVAT TAK ČESKOU REPUBLIKU V ZAHRANIČÍ. Poprvé v tomto roce bude uspořádáno samostatné MČR HIP HOP UNITE a to v pátek 9. 5. 2014 – toto mistrovství ČR je jak pro malé crew, tak nově i pro velké skupiny !!! Veškeré informace najdete v soutěžním řádu taneční skupina roku. A nejlepších 5 choreografií získá nominaci na ME ve Vídni a na MS v Moskvě !!! Termín mistrovství Evropy je 30 a 31. 5. 2014 – Vídeň Rakousko. Více na www.hiphopunite.com

Celkem 7 měst, 17 soutěžních dní, přes 10 tisíc medailí a více než 15 tisíc cen!!! To je EMCO TANEČNÍ SKUPINA ROKU tour 2014 !!!