EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU TOUR 2020

Další ročník Evropského turné EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2020 (BEST DANCE GROUP 2020) startuje. Nejlepší taneční teamy z České republiky se utkají o titul TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2020. Na závěr celého turné si znovu porovnají síly s tanečníky ze Slovenska, Německa, Polska a dalších evropských zemí a utkají se o absolutního vítěze evropského šampionátu – EUROPEAN BEST DANCE GROUP 2020.

POPRVÉ NA TURNÉ EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU otevíráme výkonnostní kategorii HOBBY LIGA! A co máme připraveno pro vítěze turné EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2020?

VÍTĚZ V DĚTSKÉ KATEGORII – KAŽDÝ TANEČNÍK VÍTĚZNÉ CHOREOGRAFIE - ZÍSKÁ SKVĚLÉ, STYLOVÉ, SPORTOVNÍ BAŤŮŽKY ZNAČKY PINK (VICTORIA´S SECRET)

VÍTĚZ V JUNIORSKÉ KATEGORII ZÍSKÁ ALL INCLUSIVE CARD PRO NEOMEZENÝ VSTUP NA DANCE LIFE EXPO 2020 V BRNĚ (na všechny workshopy, exhibice, show a semináře), KDE STRÁVÍ 3 DNY PO BOKU TĚCH NEJLEPŠÍCH TANEČNÍKŮ Z ČR A CELÉHO SVĚTA!

VÍTĚZ V DOSPĚLÉ KATEGORII ZÍSKÁ TÝDENNÍ SOUTŘEDĚNÍ V NÁDHERNÉM REKREAČNÍM AREÁLU EDEN V KRKONOŠÍCH (dle smluvních pravidel partnera turné) – UBYTOVÁNÍ, STRAVU A TRÉNINKOVÉ PROSTORY!

OPĚT POTĚŠÍME NEJLEPŠÍ CHOREOGRAFY Z CELÉ ČR! V RÁMCI SOUTĚŽE CHOREOGRAF ROKU – CENA RICHARDA HESE – ZÍSKÁ 5 NEJLEPŠÍCH CHOREOGRAFŮ – NA ZÁKLADĚ CELKOVÉHO SOUČTU BODŮ ZA CELÉ TURNÉ (podle vypsaných pravidel této soutěže) CESTU NA 10 DNÍ DO USA (NEW YORK* LAS VEGAS* LOS ANGELES* ATLANTA*)

JIŽ DRUHÝM ROKEM ABSOLUTNÍ VÍTĚZNÝ TEAM ZÁKLADNÍ LIGY, ZÍSKÁ TITUL PUMA BEST DANCE TALENT 2020. Tento titul budeme udělovat v rámci finále MČR. O ocenění budou bojovat všechny vítězné taneční choreografie, které získají titul mistrů České republiky v základní lize. Poté porota udělí jedné choreografii absolutní titul – PUMA BEST DANCE TALENT 2020.

A tím to nekončí... v rámci vítězných cen turné EVROPA 2 BEST DANCE GROUP 2020 budeme rozdávat těm nejlepším luxusní ceny, včetně exklusivních produktů značky VICTORIA´S SECRET – PINK, SENNHEISER, PUMA, SPARROW mnoho dalších cen.

O nás

Jsme profesionální team lidí, kteří pořádají taneční soutěže, módní přehlídky, koncertní turné a také zahajovací ceremoniály pro mistrovství světa v různých odvětvích sportu. Své práci se věnujeme na 100%, spolupracujeme s nejlepšími choreografy, režiséry i profesionály v oboru LED techniky a světelné show.
Posouváme hranice možného. Naše heslo zní:

" …my nejsme obyčejná taneční soutěž, my jsme TANEČNÍ SKUPINA ROKU" !

Taneční Skupina Roku

Video

B-Original v New Yorku

Elements Community a Moving Souls